Orzeł ląduje

W minioną sobotę Orzeł Jankowice przegrał przed własną publicznością z drużyną Olza Godów. Mecz zakończył się rezultatem 1:4. Wynik ten nie bolałby tak bardzo, gdyby nie fakt, że nasza drużyna wygrywała do przerwy 1:0 i był to najniższy wymiar kary dla drużyny przyjezdnej. Druga odsłona spotkania pokazała totalne przeciwieństwo pierwszej. Nasza drużyna traciła bramkę za bramką w dziecinny sposób jednocześnie nie mając żadnych argumentów zarówno z przodu jak i z tyłu. Gra z naszej strony była nerwowa i chaotyczna. Ławka rezerwowych również świeciła pustkami, co nie pomogło nam uzyskać korzystnego rezultatu.

Mecz pokazał zupełnie dwie różne połowy, ale to goście potrafili wykorzystać swoje sytuacje. Oby nasi piłkarze szybko zapomnieli o tym meczu i myślami byli już przy następnym.