ORZEŁ POKONAŁ ROW

Mecz w niedzielne przedpołudnie rozegrane na boisku w Jankowicach, mogło licznie zebranym kibicom się podobać
Orzeł na własnym boisku w pierwszym meczu rundy wiosennej spotkał się z zawodnikami z Rybnika. Nasi piłkarze zaczęli odważnie i już po kilku minutach gry najmłodszy zawodnik na boisku Karol trafił do bramki gości, tym samym dając wiele radości zebranym kibicom. Zawodnicy z Rybnika odpowiedzieli bardzo szybko po stracie bramki i doprowadzili do remisu. Orzeł stworzył kilka groźnych sytuacji lecz nieskuteczność spowodowała, ze wynik nie ulegał zmianie. Jeszcze przed przerwą pięknym, precyzyjnym, technicznym strzałem prosto z rzutu rożnego popisał się Mikołaj i gospodarze do przerwy prowadzili 2:1. Po zmianie stron Orzeł nie cofnął się do obrony korzystnego wyniku tylko jeszcze bardziej zaatakował, co przyniosło kolejne trafienia, a na listę strzelców kolejno wpisywali się Antek, dwukrotnie Mikołaj, który w sumie w tym meczu strzelił 3 bramki oraz Maciek, który ustalił końcowy wynik na 6:1 dla drużyny Orłów. Jankowice tym samym zdobyły 3 punkty w ligowej tabeli. Brawo Orły!!!

LKS ORZEŁ JAKNOWICE – RKP ROW RYBNIK 6:1 (2:1)