Porażki młodzików i trampkarzy

Niekorzystnymi wynikami w sobotnie przedpołudnie zakończyły swoje mecze drużyny młodzików i trampkarzy.
Ci pierwsi swój mecz rozegrali w roli gospodarza, podejmując na swoim boisku rówieśników z Mszany. Drużyna prowadzona przez Roberta Żyradzkiego przegrała 1:3, a honorowe trafienie z rzutu karnego zaliczył Maksymilian Jaworek. Młoda drużyna miała okazję pokonać jeszcze bramkarza z Mszany, ale swoje wyśmienite okazje marnowali Łukasz Sławik i Kamil Kafka uderzając tuż nad poprzeczką, czy wspomniany już Jaworek, po którego uderzeniu piłka trafiła
|w słupek.

ORZEŁ JANKOWICE - START MSZANA 1:3 (0:2)

skład Orła: Liszka - Urbanek - Kafka - Wałach - Sławik (k) - Dziuba - Jaworek - Wrożyna - Chyliński Marcin
rezerwowi: Mikołaj Chyliński - Wawoczny - Emrych - Lubszczyk - Niemiec - Dziwoki

Trampkarze swój mecz rozegrali na boisku Ochojca z tamtejszym Płomieniem. Pierwsza bramka padła w 23 min, piłkę do bramki strzeżonej przez Dawida Antończyka skierował zawodnik Ochojca, który poprowadził piłkę prawą stroną boiska uderzając przy bezradnie interweniujących obrońcach Orła tuż przy słupku. Odpowiedź zawodników Damiana Mikołajca była błyskawiczna. Po ładnej, składnej akcji trójki Gembalczyk - Szymura - Piecha, ten ostatni techniczym uderzeniem podnosi piłkę nad bezradnie interweniującym bramkarzem Ochojca. Pierwsza połowa kończy się remisem 1:1. W przerwie dochodzi do zmiany bramkarza, kontuzjowanego Dawida Antończyka zamienia Kewin Szymura zawodnik na co dzień występujący na pozycji skrzydłowego. Kontuzje niestety nie opuszczają drużyny gości i w 55 min boisku musi opuścić kapitan drużyny Paweł Nowak. Chwile później sędzia w niegroźnej i kontrowersyjnej sytuacji dyktuje rzut karny twierdząc, że zawodnik zagrał piłkę ręką i wskazuje na "jedenastkę". Rzut karny broni jednak bramkarz Orła, natomiast bezradny jest przy dobitce, przy której wyraźnie zaspali zawodnicy Jankowic i Płomień prowadzi 2:1. Nic już w tym meczu się nie zmieniło i Orzeł po równej grze do domu wraca bez punktu.

PŁOMIEŃ OCHOJEC - ORZEŁ JANKOWICE 2:1 (1:1)
23" - Płomień Połomia 1:0
25" - Mikołaj Piecha 1:1
62" - Płomień Połomia (k) 2:1