Wygrana z Orzepowicami i remis w Rogoźnej - Orły liderem!

Juniorzy młodsi nadal nie potrafią ustabilizować formy. Na własnym boisku gromią Zucha Orzepowice aż 8:1 natomiast
na wyjeździe w Rogoźnej odnotowują remis. Orły prowadziły w tym spotkaniu 2:0 po 11 minutach gry, ale oddali inicjatywę gospodarzom. Przegrywali nawet 3:2, ale remis dla naszego zespołu uratował Dominik Piątek po indywidualnej akcji.
Mecz zakończył się wynikiem 3:3, a wywalczony remis na ciężkim boisku w Rogoźnej pozwolił zrównać się punktami w ligowej tabeli z Grabownią. Kolejny mecz nasi zwodnicy rozegrają 10 maja (środa) o godzinie 18:00 na boisku w Moszczenicy. Nasz rywal w ligowej tabeli jest tylko 3 punkty za nami, więc zapowiada się ciekawy mecz. Orzeł jest drużyną, która strzela najwięcej bramek po 5 kolejkach mamy ich 30, natomiast Moszczenica jest drużyną, która traci ich najmniej. W pięciu rozegranych meczach stracili tylko 5 bramek.

poniżej wynik meczu, który został rozegrany 7 maja br.

JEDNOŚĆ ROGOŹNA - LKS ORZEŁ JANKOWICE 3:3 (1:2)

5" Dawid Antończyk (0:1)
11"Sebastian Kluger (0:2)

35" Przemysław Prawdzik (1:2)
42" Jakub Prochot (2:2)
56" Przemysław Prawdzik (3:2)
77" Dominik Piątek (3:3)

poniżej wynik meczu, który został rozegrany 3 maja br.

LKS ORZEŁ JANKOWICE - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 8:1 (5:1)

5" 10" 11" 43" Dominik Piątek              38" Seweryn Szweda
25" 80" Patryk Dziuba