JANKOWICE WYGRYWAJĄ W BOGUSZOWICACH

Juniorzy starsi w III kolejce spotkali się w derbowym pojedynku z Górnikiem Boguszowice, który wygrał swoje poprzednie dwa mecze. Skład Orła w porównaniu do meczu z Ochojcem nie uległ zmianie. Jedynie chorego Adriana Górkę w linii ataku zastąpił Kamil Jagła. Jankowice miały swoje okazje w pierwszej połowie jednak zawodziła skuteczność i dokładność
w ostatniej fazie ataku. Górnik wykorzystał niezdecydowanie w obronie i w 22 minucie trafił do bramki strzeżonej przez Oliwiera Wiśniewskiego. Pomimo wyrównanej pierwszej odsłony meczu, to gospodarze na przerwę schodzili prowadzać 1:0. W przerwie trener Damian Mikołajec dokonał dwóch zmian i na boisku od 46 minuty pojawili się Patryk Dziuba i Bartosz Ściepura, który ożywił prawe skrzydło Orła. Goście dążyli do wyrównania i za sprawą Dominika Piątka, który dwukrotnie pokonał bramkarza Boguszowic, Orzeł w 70 minucie meczu wyszedł na prowadzenie. Jankowice złapały wiatr
w żagle i po ładnej akcji z prawej strony boiska piłkę w sprytny sposób do bramki Górnika wpakował Jakub Radecki, który przelobował bramkarza i zapewnił wygraną Orła w wyjazdowym spotkaniu.
W 85 minucie meczu na boisku pojawił się Kacper Kuczera dla którego był to debiut w barwach Orła i tym samym kolejny zawodnik dołączył do naszej kadry.

GÓRNIK BOGUSZOWICE - LKS ORZEŁ JANKOWICE – 1:3 (1:0)
22” Michał Dyrda (1:0)
63” Dominik Piątek (1:1)
70” Dominik Piątek (1:2)
75” Jakub Radecki (1:3)