JUNIORZY PEWNIE WYGRALI NA INAUGURACJE RUNDY WIOSENNEJ

Pierwszy mecz rundy wiosennej znakomicie ułożył się dla podopiecznych trenera Damiana Mikołajca. Juniorzy na własnym boisku podejmowali LKS Dąb Dębieńsko. Orzeł od pierwszych minut przeważał lecz nie potrafił swojej przewagi potwierdzić zdobyciem bramki, zawodnikom gospodarzy brakowało wykończenia w stwarzanych podbramkowych sytuacjach. W końcu w 35 minucie do bramki gości trafił Kamil Kuźnik, a chwilę później trafił Dominik Piątek i Orzeł do przerwy prowadził 2:0. Po zmianie stron bramki strzelali tylko zawodnicy gospodarzy, trafiając jeszcze pięciokrotnie do bramki Dębieńska. Wynik spotkania w 88 minucie ustalił kapitan drużyny Kamil Kuźnik i Orzeł pewnie pokonał Dębieńsko 7:0,  rewanżując się tym samym za porażkę w rundzie jesiennej.

LKS ORZEŁ JANKOWICE - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 7:0 (2:0)

35" Kamil Kuźnik (1:0)
39" Dominik Piątek (2:0)
48" Adrian Górka (3:0)
60" Dominik Piątek (4:0)
72" Adria Górka (5:0)
78" Dominik Piątek (6:0)
88" Kamil Kuźnik (7:0)