JUNIORZY WYGRALI Z OCHOJCEM

W niedzielne popołudnie na sztucznym boisku w Rybniku, nasi piłkarze zagrali z gospodarzami tego meczu, którym był Ochojec. Z racji wykonywanych prac na swoim boisku, Ochojec swoje mecze rozgrywa na boiskach za kąpieliskiem "Ruda".Trener Damian Mikołajec zdecydował się na ten sam skład,co w poprzednim zwycięskim meczu z Dębieńskiem. Orzeł przeważał w pierwszej połowie lecz piłkarze z Jankowic razili nieskutecznością. Pierwszy do bramki Ochojca trafił Adrian Górka i wydawało się, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Płomień odpowiedział szybko za sprawą Szymona Miczajki i wszystko wskazywało,że po 45 minutach będzie remis. Orzeł przeprowadził w ostatniej minucie jednak składną akcję, a jej wykończenie znowu przypadło Adrianowi Górce i Jankowice prowadziły 2:1. Po zmianie stron nasi piłkarze jeszcze szybciej przystąpili do zdobywania bramek i Kamil Kuźnik w 47 minucie trafił na 3:1. Ochojec jednak nie dawał za wygraną i chwilę później zniwelował straty, a bramkarz Orła Szymon Mosiej został pokonany w tym dniu dwukrotnie.W 65 minucie fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Kamil Kafka, który dał kolejny impuls naszym chłopakom, że tego meczu nie możemy przegrać. W drugiej połowie nastąpiły także 3 zmiany w naszym zespole, a na boisku pojawili się Klaudiusz Smyczek, Mateusz Plutka, Oliwier Wiśniewski. Piąta bramka była autorstwa Dominika Piątka, a wynik w 88 minucie ustalił Adrian Górka, który w tym meczu ustrzelił hattricka. Jankowice kolejny raz zwycięskie, następnym rywalem naszych piłkarzy po Świętach Wielkanocnych będzie drużyna Górnika Boguszowice.

LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - LKS ORZEŁ JANKOWICE 2:6 (1:2)

27" Adrian Górka (0:1)
35" Szymon Miczajka (1:1)
45" Adrian Górka (1:2)