KOLEJNE ZWYCIĘSTWO ORŁÓW

Juniorzy młodsi w minioną niedzielę na własnym boisku podejmowali drużynę z Ochojca. Braki kadrowe w naszym zespole spowodowały inne ustawienie, co poniektórych zawodników i w meczu z Płomieniem to Dawid Kryg dyrygował linią obrony. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, jednak żadna z drużyn nie znalazła sposobu, aby pokonać któregoś
z bramkarzy. Po pierwszej połowie dobrze grający Bartosz Ściepura doznał kontuzji i zastąpił go debiutant w barwach Jankowic Michał Rawicki. Lepiej w drugą połowę weszli gości i to oni jako pierwsi trafili do bramki strzeżonej przez „Wiśnię”. Orzeł jednak szybko odpowiedział, a po 62 minutach prowadził już 4:1, bramki kolejno zdobywali Piątek, Kluger, Radecki
i ponownie Piątek, który tego dnia w sumie strzelił 4 bramki dla naszej drużyny. Ochojec odpowiedział jeszcze kolejnym trafieniem najlepszego strzelca w swoich szeregach Marcina Miczajki, ale wspomniany Dominik Piątek szybko odpowiedział na trafienie gości ustanawiając końcowy wynik na 6:2 dla Jankowic. Warto wspomnieć, że w doliczonym czasie gry Oliwier Wiśniewski obronił rzut karny, potwierdzając dobrą dyspozycję w ostatnim czasie.
Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają 20 maja na własnym boisku z drużyną ze Stanowic.
Początek spotkania o godzinie 10:00, serdecznie zapraszamy.

13 maj 2018 r. godz. 10:00 (VIII kolejka)

LKS ORZEŁ JANKOWICE – LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 6:2 (0:0)

43” Szymon Miczajka (0:1)
46” Dominik Piątek (1:1)
48” Sebastian Kluger (2:1)

59” Dominik Piątek (3:1)
62” Jakub Radecki (4:1)