MŁODZIKI ORŁA GRAŁY Z BARANOWICAMI

Nie udał się rewanż naszym małym Orłom w meczu z Baranowicami. Goście wygrali 2:0 po bramkach strzelonych w pierwszej połowie meczu. Naszej drużynie zabrakło szczęścia w wykończeniu sytuacji, których trochę było w tym spotkaniu. Po uderzeniu Antka piłka uderzyła w poprzeczkę, natomiast strzały Mikołaja i Karola nie znajdowały miejsca w siatce gości. Swoje okazje miał także Kacper, jednak bramkarz drużyny z Baranowic do końca meczu zachował czyste konto. Warto wspomnieć, że w naszej drużynie ciągle wzrasta liczba piłkarzy mogących reprezentować barwy jankowickiego orła. Nasi piłkarze nadal są najmłodszą drużyną w swojej grupie, jednak znaczącej różnicy na boisku w pojedynku z drużynami przeciwnymi nie można zauważyć, a nasze dzielne Orły podejmują walkę na boisku.
Dziękujemy wszystkim kibicom za fantastyczny doping na każdym meczu i prosimy o więcej, bo zawodnicy czują Wasze wsparcie z trybun.

LKS ORZEŁ JANKOWICE – LKS BARANOWICE 0:2 (0:2)
13” Michał Hałacz (0:1)
19” Kevin Olek (0:2)

Tokarczyk – Hyła (Magoń) – Kozak (Dembowski) – Goraus – Lubszczyk (k) (D. Kozak) –