ORŁY GRAŁY W RYBNIKU

Młodzicy Orła w swoim kolejnym wyjazdowym meczu zmierzyli się z drużyną z Rybnika. Gospodarze wygrali to spotkanie 2:1 ale mieli sporo problemów, aby ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Pomimo, iż nasi piłkarze trafili do siatki gospodarzy 2 razy to, jedna z bramek nie została uznana przez sędziego tego spotkania, który stwierdził, że piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Dla naszej drużyny bramkę strzelił kapitan drużyny Kacper Lubszczyk. Kolejny mecz przegrywamy różnicą tylko jednej bramki i kolejny raz przy błędnych decyzjach sędziego, które są krzywdzące dla naszych dzielnych piłkarzy i decydują o końcowym wyniku meczu. Pomimo tego nie odpuszczamy i już w kolejnym meczu z Kokoszycami, będziemy chcieli sprawić wszystkim kibicom miłą niespodziankę.Mecz odbędzie się 28 października w niedzielę o godzinie 13:00 na boisku w Jankowicach.

RKP SP ROW RYBNIK - LKS ORZEŁ JANKOWICE 2:1 (1:0)
19” Bartosz Podleśny (1:0)
48” Kacper Lubszczyk (1:1)
52” Igor Mastalerz (2:1)