ORŁY WYGRAŁY W SZCZEJKOWICACH DOGRYWANY MECZ

Nasi juniorzy ponownie udali się na boisko do Szczejkowic, aby dokończyć przerwany mecz, który pierwotnie miał zostać rozegrany dnia 3 czerwca br. Kapryśna aura nie pozwoliła jednak w normalnych warunkach przeprowadzić tego spotkania. Mecz w środku tygodnia nie podziałał najlepiej na zawodników Orła jeżeli chodzi o frekwencję, dlatego na to spotkanie pojechało tylko jedenastu zawodników, którzy chcieli wywalczyć kolejne punkty do ligowej tabeli. Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości i po jednej składnej akcji, piłkę do siatki Szczejkowic skierował Dominik Piątek. Orzeł ze względu na liczne braki kadrowe inaczej zestawiony, ale nasi zawodnicy doskonale sobie radzili na nowych pozycjach. Po zmianie stron Borowik śmielej zaatakował i po długiej piłce skierowanej do napastnika Szczejkowic i trochę niefrasobliwości w obronie, pada wyrównanie w tym meczu. Dobrze jednak na prawym skrzydle grał w drużynie Jankowic Michał Rawicki, który otrzymał ze środka pola doskonałe podanie w boczny sektor boiska po którym wyprowadził celną kontrę i pokonał bramkarza gospodarzy, tym samym ustalając końcowy wynik spotkania. Orły dzisiaj pomimo znaczących braków kadrowych pokonały na wyjeździe Borowika i dorzuciły kolejne 3 pkt do ligowej tabeli. Brawo chłopaki!!!
Ostatni mecz sezonu zostanie rozegrany 10 czerwca 2018 r. o godzinie 10:00,
a przeciwnikiem naszych Orłów będzie drużyna z Szerokiej. Zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz juniorów młodszych w sezonie 2017/2018.

7 czerwiec 2018 r. godz. 17:30 (XII kolejka)

LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 1:2

26” Dominik Piątek (0:1)
50” Borowik Szczejkowice (1:1)