CZWARTA WYGRANA Z RZĘDU NASZYCH JUNIORÓW

Na mecz piątej kolejki rundy jesiennej zawodnicy Orła wybrali się do Baranowic. Spotkanie od początku dla naszych zawodników nie układało się dobrze, dużo nerwowości oraz niecelnych podań wkradło się w szeregi naszej drużyny. Sygnał do zdobywania bramek dał Przemysław Smyczek, który wykorzystał dobrze rozegrany rzut rożny przez kapitana naszej drużyny i precyzyjnym uderzeniem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Przed przerwą do bramki Baranowic trafiali jeszcze Kamil Jagła i Dominik Piątek. Orzeł po 45 minutach wygrywał 3:0, ale gra naszych zawodników zdecydowanie była słabsza w porównaniu do poprzednich meczy. W drugiej połowie Orzeł kontrolował grę, a trener Damian Mikołajec mógł sobie pozwolić na przeprowadzenie czterech zmian. Jankowice w drugiej odsłonie meczu strzeliły jeszcze dwie bramki, a strzelcami zostali Klaudiusz Smyczek i Adrian Górka.
Orły wygrały czwarty mecz z rzędu i z dwunastoma punktami zajmują 2 miejsce w ligowej tabeli.

LKS BARANOWICE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 0:5 (0:3)
9” Przemysław Smyczek (0:1)
18” Kamil Jagła (0:2)
42” Dominik Piątek (0:3)
54” Klaudiusz Smyczek (0:4)
71” Adrian Górka (0:5)