MŁODZIKI ORŁA GRAŁY Z POŁOMIĄ

Najmłodsza nasza drużyna gościła na swoim boisku drużynę z Połomi. Lepiej pierwszą połowę rozpoczęli goście i to oni do przerwy prowadzili na boisku w Jankowicach. Bramki niestety padały po błędach naszych dzielnych Orłów. Na drugą połowę gospodarze wyszli jeszcze bardziej zmotywowani, co poskutkowało bardzo dobrym rozpoczęciem II połowy meczu, gdy do bramki gości pierwszego gola strzelił Karol Szaboń. Orzeł przegrywał już tylko jednym trafieniem, a kolejna bramka wydawała się tylko kwestią czasu. Niestety jak w sporcie bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą i w naszym polu karnym upada zawodnik Płomienia, a sędzia pokazuje zdecydowanym ruchem ręki na rzut karny, który na gola zamienia zawodnik Płomienia. Ten, kto myślał, że naszych Orłów taka sytuacja podłamie, to grubo się mylił. Kolejna świetna piłka do jednego z najmłodszych naszych zawodników w kadrze, a w trakcie tej sytuacji najmłodszego na boisku Karola Szabonia, który po rajdzie w stronę bramki gości trafia drugą bramkę dla Jankowic. Na trybunach jak i ławce rezerwowej wielka radość, a Orły są coraz bliżej remisu w tym meczu. Niestety w 51 minucie brak zdecydowania przy wybiciu piłki, która po rzucie rożnym został wstrzelona w nasze pole karne i piłka wpadła do siatki naszego bramki. Orzeł kolejny raz zaatakował, a niezawodny w tym meczu Karol Szaboń po raz trzeci pakuje piłkę do siatki gości. Jankowice za wszelką cenę chciały ten mecz zremisować i w ostatniej akcji meczu przy rzucie wolnym, wszyscy nasi zawodnicy byli pod bramką Płomienia, jednak dziś więcej szczęścia mieli zawodnicy przyjezdni i to oni wygrali ten jakże pasjonujący mecz. Nasza drużyna kolejny raz była bliska sprawienia niespodzianki, zabrakło jednak przysłowiowego szczęścia i trochę boiskowego doświadczenia szczególnie w sytuacjach przy których straciliśmy bramki. Brawo Orły za dzielną walkę!!!

LKS ORZEŁ JANKOWICE – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:4 (0:2)
16” Robert Suruda (0:1)
24” Karol Bażan (k) (0:2)
19” Karol Szaboń (1:2)