Jankowice - Kamień, juniorzy zapraszają na mecz!!!

Jankowice - Kamień,  juniorzy zapraszają na mecz!!!

W dniu 11 listopada o godzinie 13:30 na własnym boisku zawodnicy Orła Jankowice podejmować będą w meczu
o tzw."6 punktów", drużynę z Kamienia. Gospodarze zajmują 2 miejsce w ligowej tabeli natomiast goście tracą do nich tylko1 punkt. W pierwszej rundzie Orzeł uległ na boisku w Kamieniu 3:1, więc w środę gospodarze będą mieli coś do udowodnienia, a wynik ułoży czołówkę w ligowej grupie juniorów starszych.
Zapraszamy więc wszystkich kibiców i sympatyków na świąteczny mecz. Wasz doping i obecność przyda się naszym chłopakom w walce o najwyższe cele, bądźcie razem z nami!!!

W ostatnim meczu juniorzy przegrali w Połomii 3:2 i tym samym skomplikowali sobie sytuację w grupie.
Przed nimi 2 kolejki do końca w których podejmować będą wspomnianych już zawodników z Kamienia, oraz w ostatnim spotkaniu zagrają w Baranowicach z aktualnym liderem grupy.

POŁOMIA - ORZEŁ JANKOWICE 3:2 (1:2)

bramki: 18" Damian Sobik
            25" Paweł Michalski

skład Orła: Oslslok (k) - Konsek - Przybyła - Widera - Macek - Paszenda - Sz. Wiśniewski - Ł. Wiśniewski - Hryckiewicz (85" Kuniszyk) - Michalski - Sobik - (55" Kuźnik)

rez. Frydecki, Cyganik

Mecz w Połomii ułożył się lepiej dla zawodników z Jankowic, którzy po 30 minutach gry wygrywali 0;2, strzelcami bramek zostali Damian Sobik i Paweł Michalski, jednak to wiecej z gry mieli zawodnicy gospodarzy, którzy nie wykorzystali rzutu karnego oraz w 40 min doprowadzili do zmniejszenia strat, i tym razem z kolejnej "jedenastki" po zagraniu ręką w polu karnym, pokonali Artura Oślisloka. Do przerwy 1:2 dla Orła i czekała nas jeszcze 45 min meczu. Druga połowa to niewykorzystane sytuacje Orła, który z bliskiej odległości nie potrafili pokonać bramkarza Połomii. Gospodarze okazali się jednak lepsi w kontratakach i po jednej szybkiej akcji trafili po raz drugi do siatki. W 75 minucie rzut wolny dla Połomii
i piłka po niegroźnym uderzeniu wpada do bramki. Gospodarze kontrolują przebieg gry i dowożą niespodziewaną wygraną do końca.