JUNIORZY MŁODSI WYGRYWAJĄ W CZUCHOWIE I AWANSUJA W LIGOWEJ TABELI

Kolejnym rywalem naszych zawodników była drużyna z Czuchowa. Mecz wyjazdowy toczył się pod dyktando naszych piłkarzy, których głównym przedmeczowym celem było zdobycie
3 punktów i umocnienie się w ligowej tabeli. Wynik spotkania otworzył Dawid Kryg, który powalczył w polu karnym i to przyniosło prowadzenie dla Orła. W pierwszej połowie bramki zdobyli jeszcze Wolny i Piątek. Orzeł do przerwy prowadził na trudnym boisku w Czuchowie 3:0. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, gospodarze sporadycznie gościli pod bramką Orła, jednak dobrze grająca obrona z Jankowic szybko niweczyła poczynania gospodarzy. W drugiej połowie 3 bramki zdobył Cyprian Ostasz oraz jedną bramkę dorzucił Patryk Wolny. Orzeł zasłużenie wygrał 7:0 i wskoczył na 3 miejsce w ligowej tabeli.
Ostatni mecz rundy jesiennej zostanie rozegrany z drużyną KS Świerklany 19 listopada (niedziela) godzina 11:00 na boisku w Roju. Będzie to też mecz, który w dużej mierze zadecyduje o końcowej tabeli juniorów młodszych podokręgu Rybnik.
Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz derbowy!!!

XIV kolejka 12 listopad 2017 r.

KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS ORZEŁ JANKOWICE 0:7 (0:3)

skład Orła:
Rduch – Krakowczyk – Plutka – Kluger - Dziuba – Ostasz - Wolny – Radecki (k) – Salamon – (55” Ściepura) – Piątek (65” Kafka) – Kryg