JUNIORZY MŁODSI ZAGRAJĄ OSTATNI RAZ W TYM ROKU!

W najbliższą sobotę tj. 5 listopada ostatni raz na własne boisko wybiegną juniorzy młodsi, którzy w kolejnym meczu ligowym gościć będą drużynę Grabowni. Nasi zawodnicy w rundzie jesiennej nie przegrali żadnego meczu jako gospodarz, więc mamy nadzieję, że tak też pozostanie po zakończeniu sobotniego pojedynku. W pierwszym meczu tych drużyn lepsi okazali się piłkarze Orła, którzy wygrali w Grabowni 5:1. Goście na pewno będą chcieli się zrehabilitować za tamtą porażkę, natomiast nasi piłkarze chcą podtrzymać miano drużyny niepokonanej na własnym boisku. Orzeł traci tylko jeden punkt do lidera z Niewiadomia, a do rozegrania pozostały już tylko 2 kolejki. Drodzy kibice wesprzyjmy swoim dopingiem z trybun naszych dzielnych piłkarzy w walce o awans i wygranie kolejnego meczu, który pozwoli im te szanse zachować. Serdecznie zapraszamy, aby sobotnie popołudnie spędzić na sportowo.

LKS ORZEŁ JANKOWICE - TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA  (sobota 5 listopda br. godzina 13:30)
                                            (zbiórka zawodników w dniu meczu o godzinie 12:30)