JUNIORZY MŁODSI NIEPOKONANI NA WŁASNYM BOISKU

Juniorzy młodsi nadal niepokonani na własnym boisku, w minioną sobotę zawodnicy Orła pokonali drużynę z Grabowni. Goście w pierwszej połowie dzielnie się bronili i dopiero w 35 minucie bramkarza przyjezdnych pokonał Paweł Bochynek dla którego była to pierwsza bramka w barwach naszej drużyny. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Kamil Kuźnik i gospodarze do przerwy schodzili z dwubramkową przewagą. W drugiej połowie gra się wyrównała, ale to jednak gospodarze jako pierwsi trafili do siatki, a ponownie strzelcem bramki został Kamil Kuźnik. Po odważnej akcji gości, zawodnik zostaje faulowany w polu karnym i sędzia wskazuje na jedenasty metr. Do piłki podchodzi kapitan gości i strzela kontaktową bramkę. Kolejny raz w tym sezonie bliski obrony karnego był nasz bramkarz, ale piłka przełamała ręce Oliwiera Wiśniewskiego. Gości zaczęli śmielej atakować, a strzelona bramka podziała mobilizująco na zespół Grabowni. Orzeł nie cofnął się jednak do obrony i prowadził z rywalem otwartą grę. W doliczonym czasie gry na 4:1 podwyższył jeden z najmłodszych na boisku Kamil Kafka, ustanawiając tym samym wynik spotkania. Orzeł pozostał niezwyciężony w rundzie jesiennej na własnym boisku i tylko jeden punkt traci do lidera z Niewiadomia, a do końca rundy pozostała już tylko jedna kolejka.

LKS ORZEŁ JANKOWICE – TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 4:1 (2:0)

(1:0) Paweł Bochynek 35”
(2:0) Kamil Kuźnik 40”
(3:0) Kamil Kuźnik 48”

(3:1) Maciej Fojcik (k) 64”
(4:1) Kamil Kafka 80”