JUNIORZY MŁODSI ZAKOŃCZĄ RUNDĘ JESIENNĄ W ŻORACH

W XIV kolejce ligowej kończącej tym samym rundę jesienną nasi juniorzy młodsi zmierzą się w wyjazdowym meczu z Polarisem Żory. Na naszym boisku Orzeł wygrał 5:1, ale zawodnicy z Żor na pewno będą chcieli się zrewanżować i powiększyć swój dorobek w ligowej tabeli. Juniorzy Jankowic, aby zająć pierwsze miejsce w grupie muszą mecz z Polarisem wygrać i liczyć na stratę punktów zawodników z Niewiadomia, który na własnym boisku podejmować będzie Borowika Szczejkowice, jednak każdy inny wynik niż zwycięstwo lidera będzie sensacją. Mecz naszych piłkarzy rozpocznie się w niedzielę 13 listopada o godzinie 11:00 na boisku w Żorach przy osiedlu Pawlikowskiego 8.
Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszych piłkarzy w ich ostatnim ligowym meczu tego roku.

MKS POLARIS ŻORY - LKS ORZEŁ JANKOWICE (niedziela 13 listopada godz. 11:00)
(zbiórka zawodników w dniu meczu o godz. 9:40)