JUNIORZY NIE ZWALNIAJĄ TEMPA

Nie zawiedli się kibice, którzy w niedzielne popołudnie przyszli zobaczyć mecz naszych juniorów z drużyną Czuchowa. Spotkanie obfitowało w dużą ilość bramek, sam mecz toczył się w szybkim tempie, a obie drużyny zaprezentowały dobry poziom.
Orły zaskoczyły gości już w pierwszej minucie, gdy po składnej akcji do siatki Czuchowa trafił Dominik Piątek. Nie trzeba było jednak długo czekać na odpowiedź zawodników Płomienia, gdyż w 9 minucie doprowadzili do remisu. Orzeł miał przewagę w posiadaniu piłki natomiast goście grali szybkie, długie podania do swoich napastników, a nasza defensywa miała mnóstwo pracy. Dobrze jednak spisywali się w tych pojedynkach nasi obrońcy. W końcu do bramki gości w 30 minucie piłkę wpakował Kamil Jagła i gospodarze prowadzili 2:1. Kolejny raz Czuchów gonił wynik i jeszcze przed przerwą naszym rywalom to się udało i po 45 minutach na boisku przy ul. Sportowej w Jankowicach mieliśmy remis. Po zmianie stron goście weszli lepiej w drugą połowę i w 49 minucie Czuchów prowadził z drużyną Orła. Ten, który myślał, że gospodarze takim obrotem sprawy się podłamią, grubo się mylił. Jankowice śmiało atakowały, by w 62 minucie za sprawą Patryka Wolnego znów doprowadzić w tym meczu do remisu. Gospodarzom nie wystarczył jednak remis i poszli za ciosem. W 72 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego piłkę do bramki Czuchowa w sprytny sposób ulokował Klaudiusz Smyczek i gospodarze byli na właściwej drodze, aby odnieść w tym meczu zwycięstwo. Kropkę nad przysłowiowym „i” postawił Dominik Piątek, który przemknął obok obrońcy niczym „struś pędziwiatr” i zdobył bramkę na 5:3 i tym samym ustalił wynik końcowy tego meczu.

LKS ORZEŁ JANKOWICE – KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 5:3 (2:2)
1” Dominik Piątek (1:0)
9” Bartosz Skierski (1:1)
30” Kamil Jagła (2:1)
35” Adrian Strużny (2:2)
49” Adrian Strużny (2:3)
62” Patryk Wolny (3:3)
72” Klaudiusz Smyczek (4:3)