MŁODE ORŁY ZAGRAŁY W KOKOSZYCACH

Nasi młodzi zawodnicy po kolejne doświadczenie wybrali się do Kokoszyc. Gospodarze są liderem grupy, więc o ligowe punkty nie było Orłom łatwo. Piłkarze z Jankowic dzielnie jednak przeciwstawili się drużynie z Kokoszyc. Pierwsi do siatki w 11 minucie trafili zawodnicy gospodarzy, a na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Mateusz Sobisiak. Orły odpowiedziały jeszcze w 1 połowie golem Kacpra Lubszczyka i do przerwy przegrywaliśmy różnicą jednej bramki. Po zmianie stron sytuacji do zmiany wyniku było zarówno z jednej jak i drugiej strony boiska ale po raz kolejny pierwsi strzelili piłkarze z Kokoszyc i podwyższyli w 55 minucie wynik na 3:1. Orzeł po ładnej akcji jednego z najmłodszych zawodników Jankowic, zdobył jeszcze bramkę, a akcję wspomnianego Karola Szabonia dobrze domknął Artur Hyła, który ustalił tym samym końcowy wynik meczu. Nasi zawodnicy kolejny raz pokazali, że potrafią zaskoczyć wyżej notowane drużyny. Brawo Orły!!!

KS 25 KOKOSZYCE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 3:2 (2:1)
11” Bartosz Wyrwik (1:0)
17” Mateusz Sobisiak (k) (2:0)
19” Kacper Lubszczyk (2:1)
55” Mateusz Sobisiak (3:1)
60” Artur Hyła (2:3)