KOLEJNE WYGRANE NASZYCH JUNIORÓW

Juniorzy młodsi w sobotnie przedpołudnie zmierzyli się z drużyną Szczejkowic. W pierwszej połowie obie drużyny zdobyły po bramce i dość niespodziewanie zawodnicy gospodarzy na przerwę schodzili z remisowym rezultatem. Druga połowa rozpoczęła się od ataków na bramkę Borowika, jednak nieskuteczność naszych zawodników tego dnia była porażająca. Zawodnicy Orła bili „głową w mur”, a goście ograniczyli się do szybkich kontr. W 63 minucie po kolejnej akcji Jankowic bramkę na wagę 3 punktów zdobył Kacper Stencel. Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny będzie Grabownia, a do zakończenia rundy jesiennej zostały tylko 2 kolejki i do lidera nasi juniorzy tracą tylko jeden punkt.

ORZEŁ JANKOWICE – BOROWIK SZCZEJKOWICE 2:1 (1:1)

(1:0) Dominik Piątek 5”
(1:1) Piotr Misiarz 23”
(2:1) Kacper Stencel 63”