NAJMŁODSI PIŁKARZE ORŁA ROZPOCZĘLI SEZON

Nasza najmłodsza drużyna Orła rozpoczęła swoje rozgrywki w grupie młodzików. Pierwszy swój mecz Orzełki rozegrały w Baranowicach. Drużyna prowadzona przez Damiana Mikołajca bardzo dobrze zaprezentowała się w spotkaniu z bardziej doświadczoną drużyną, która już od dłuższego czasu bierze udział w rozgrywkach ligowych. Nasi zawodnicy trenują ze sobą niecałe 2 miesiące ale zauważyć można było ambicję i wolę walki naszych najmłodszych piłkarzy. Strzeliliśmy honorową bramkę, a mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Najważniejszy jest jednak dobrze spędzony czas w sportowej, zdrowej atmosferze, a na wyniki na pewno przyjdzie jeszcze czas. Brawo Orzełki!

LKS BARANOWICE – LKS ORZEŁ JANKOWICE 3:1 (2:0)
12" Dawid Jaworski (1:0)
14" Kacper Wandzel (2:0)
43" Dawid Jaworski (3:0)