ORŁY MAJĄ SWOJEGO PIĄTKA :)

Mecze Jankowic z Boguszowicami zawsze są zacięte i można zobaczyć dużo bramek. Nie inaczej było tym razem. Orzeł kontrolował grę w pierwszej połowie, a niesamowicie skuteczny był Dominik Piątek, który wymanewrował obrońców dwukrotnie i po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:0. Po zmianie stron znowu o sobie dał znać napastnik z Jankowic, który w tym dniu zaliczył hattricka i wydawać by się mogło, że w 47 minucie jest już po meczu. Ambitnie grający zawodnicy z Boguszowic szybko odpowiedzieli bramką i w 51 minucie zmniejszyli straty do odrabiania. Po tej bramce oba zespoły nadal prowadziły otwartą grę, ale nikt nie potrafił wykorzystać stwarzanych sytuacji. Przed końcowym gwizdkiem Górnik trafia do bramki Orła i zaczyna robić się nerwowo.
W doliczonym czasie gospodarze nie pozwalają sobie odebrać zwycięstwa i tym sposobem zdobywają kolejne 3 punkty do ligowej tabeli.

LKS ORZEŁ JANKOWICE – KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 3:2 (2:0)
29” Dominik Piątek (1:0)
36” Dominik Piątek (2:0)
47” Dominik Piątek (3:0)

51” Michał Dyrda (3:1)
90” Sebastian Palarz (3:2)