WYJAZDOWE PORAŻKI MŁODZIKÓW

Nie udały się naszym zawodnikom wyjazdowe spotkania w Książenicach i Rybniku. W pierwszym meczu Orzeł szybko stracił bramki lecz w drugiej połowie był bliski wyrównania wyniku. Jankowice w końcowej części meczu wszystkimi siłami, zaatakowały bramkę Książenic, stawiając wszystko na jedną kartę ale piłka nie znalazła drogi do bramki, a kontrataki dobrze w tej sytuacji wykorzystali gospodarze i przypieczętowali wygraną nad naszymi piłkarzami. Kolejnym rywalem był dla naszych zawodników zespół ROW-u. Rybniczanie szybko narzucili swój rytm gry i trafili w pierwszej połowie do bramki Orła dwukrotnie. Po zmianie stron Orzeł prowadził bardziej wyrównany mecz, lecz nie potrafiliśmy wykorzystać stworzonych sytuacji. Najbliższy mecz 19 maja o godzinie 11:30 nasi piłkarze rozegrają na boisku w Dębieńsku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 4:1 (2:0)
2" Miłosz Starczała (1:0)
8" Maciej Gryglak (2:0)
54" Mikołaj Szaboń (2:1)
59" Wojciech Diebel (3:1)
60" Wojciech Diebel (4:1)