ORZEŁ ROZSTRZELAŁ POLONIĘ

Podopieczni trenera Damiana Mikołajca na własnym boisku zmierzyli się w sobotnie przedpołudnie z drużyną Polonii Marklowice. Nasi zawodnicy zdeklasowali gości, aż 9:1. Orzeł kontrolował przebieg spotkania od pierwszych minut meczu, a na przerwę schodził wygrywając 3:0. Po zmianie stron, piłkarze z Jankowic coraz śmielej atakowali, a prawdziwy festiwal strzelecki urządził sobie Mikołaj Piecha, który w tym spotkaniu strzelił 6 bramek. Nasi piłkarze rozluźnili szyki obronne dopiero w końcówce spotkania, gdy po rzucie rożnym piłka wpadła do bramki Orła, tym samym ustalając końcowy wynik. Juniorzy młodsi w kolejnym meczu zmierzą się na wyjeździe z drużyną Moszczenicy. Mecz rozpocznie się 28 kwietnia (piątek) o godz. 19:00.

LKS ORZEŁ JANKOWICE : KS POLONIA MARKLOWICE 9:1 (3:0)

- Mikołaj Piecha (7"21"45"48"61"66")      - Piotr Bochenek (79")