PRACOWITY TYDZIEŃ JUNIORÓW

Harmonogram na rozpoczęty tydzień:

25.04 (wtorek) godz. 17:00 trening juniorów młodszych
                     godz. 18:00 trening juniorów starszych

26.04 (środa) godz. 17:30 mecz juniorów starszych LKS ORZEŁ JANKOWICE - GÓRNIK BOGUSZOWICE
                                         (zbiórka na mecz zawodników o godz.16:40)

28.04 (piątek) godz. 19:00 mecz juniorów młodszych MOSZCZENICA - LKS ORZEŁ JANKOWICE
                                        (zbiórka na mecz zawodników o godz.17:30)

30.04. (niedziela) godz. 10:00 mecz juniorów starszych KP KAMIEŃ - LKS ORZEŁ JANKOWICE
                                        (zbiórka na mecz zawodników o godz.8:40)

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków klubu do wsparcia naszych piłkarzy w walce o ligowe punkty, a najbliższa okazja już w środę na naszym boisku juniorzy starsi zagrają derbowy mecz z piłkarzami Górnika. Bądźcie razem z nami!!!