ORZEŁ ZGASIŁ PŁOMIEŃ

W minioną sobotę na boisku w Jankowicach swój mecz rozegrali zawodnicy juniorów starszych. Rywalem w tym spotkaniu była drużyna z Ochojca. Nasi piłkarze osłabieni kontuzjami i chorobami kolejny raz zagrali bez ławki rezerwowej. Zdeterminowana i waleczna jedenastka Orła pokonała gości z Ochojca 4:1. W pierwszej połowie nasi zawodnicy razili nieskutecznością i nie potrafili pokonać bramkarza Ochojca. W końcu niemoc gospodarzy przełamał Kamil Kuźnik i po mocnym uderzeniu wyprowadził Orły na prowadzenie. Wydawać się mogło, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu, niestety to goście po rzucie karnym wyrównali wynik spotkania. W trakcie przerwy parę mocnych słów w szatni gospodarzy i Orzeł wychodzi jeszcze bardziej zmobilizowany, co przełożyło się na kolejne bramki. Juniorzy odnoszą zasłużone zwycięstwo i pokazują, że w trudnej sytuacji kadrowej potrafią zostawić wiele zdrowia na boisku, a ich zaangażowanie oraz waleczność owocuje kolejnym zwycięstwem.