WYJAZDOWY REMIS JUNIORÓW MŁODSZYCH

W niedzielę 9 października swój kolejny ligowy mecz rozegrali zawodnicy juniorów młodszych. Spotkanie odbyło się na boisku w Rogoźnej. Po odprawieniu 7:1 tydzień wcześniej lidera z Niewiadomia, wydawało się, że mecz z Jednością teoretycznie będzie dla naszych zawodników łatwiejszy. Nic bardziej mylnego. Zawodnicy z Rogoźnej w pierwszej połowie wykorzystali atut własnego boiska i niefrasobliwość obrony Orła i do przerwy prowadzili 2:1. W przerwie meczu trener naszej drużyny przeprowadził, aż 3 zmiany, które miały poderwać chłopaków do odrabiania strat. Na boisku pojawił się Adrian Płonka, który w 58 min wyrównał wynik spotkania na 2:2. Wydawało się, że kolejne bramki dla gości to tylko kwestia czasu. Rogoźna jednak dobrze broniła i skupiła się na utrzymaniu korzystnego dla nich wyniku. Orzeł pomimo okazji strzeleckich nie przechylił szali zwycięstwa na swoją stronę i podział punktów stał się faktem.

JEDNOŚĆ ROGOŹNA - LKS ORZEŁ JANKOWICE 2:1 (2:1)

(1:0) – Patryk Figas 4”
(1:1) – Dominika Piątek 21”
(2:1) – Jarosław Mazur 29”
(2:2) – Adrian Płonka 58”