UDANY DEBIUT JUNIORÓW MŁODSZYCH

W minioną niedzielę na ligowe boiska wybiegli podopieczni trenera Damiana Mikołajca, którzy w swoim debiucie nowego sezonu 2017/2018 zmierzyli się z drużyną Szerokiej. Juniorzy młodsi od samego początku posiadali przewagę na boisku, jednak nie potrafili tego udokumentować żadnym trafieniem do bramki gości. Orzeł jednak grał skrupulatnie i przed przerwą zdobył dwie bramki, a na listę wpisał się najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Dominik Piątek oraz Cyprian Ostasz dla którego był to debiut w barwach Orła. Goście z Szerokiej nastawiali się na kontrataki ale dobrze zestawiona linia obrony gospodarzy nie pozwalała na wiele. Po przerwie Orzeł lepiej ustawił celowniki i dołożył jeszcze trzy bramki, a strzelcami ponownie został Piątek i Ostasz, który po bardzo sprytnym zagraniu z rzutu wolnego przez kapitana Orła dorzucił kolejną bramkę tego dnia. Wynik ustalił Jakub Radecki, który strzałem z dystansu pokonał bramkarza Szerokiej. Piłkarze z Jankowic zainkasowali tym sposobem 3 punkty i już w najbliższy czwartek 31 sierpnia wybiorą się na kolejny mecz do Gotartowic.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy

LKS ORZEŁ JANKOWICE – ŻAR SZEROKA 5:0 (2:0)

30” Cyprian Ostasz
37” Dominik Piątek
45” Dominik Piątek
55” Cyprian Ostasz
75” Jakub Radecki

Skład Orła:
Wieczorek – Plutka – Krakowczyk – Dziuba – Kluger – Salamon – Radecki (k) – Ostasz – K. Stencel
(65” J. Stencel) – Kryg (65” Kafka) – Piątek
rez. Antończyk

Skład Orła zmienił się w porównaniu do poprzedniego sezonu, pozostało dwunastu zawodników oraz dołączyło pięciu nowych zawodników, którym życzymy szybkiej aklimatyzacji w nowym zespole oraz udanych występów na ligowych boiskach w barwach Orła Jankowice.
Mikołaj, Cyprian, Jakub, Dawid, Patryk powodzenia!!!
Do składu przymierzani są jeszcze inni zawodnicy szczegóły wkrótce J

Kadra Orła sezon 2017/2018

Jakub Radecki, Mateusz Plutka, Patryk Dziuba, Sebastian Kluger, Bartosz Krakowczyk, Kamil Kafka, Dawid Antończyk, Kacper Stencel, Jakub Stencel, Oliwier Wiśniewski, Adrian Płonka, Dominik Piątek
trener: Damian Mikołajec