Remis w derbach i porażka w Gotartowicach

Nasi juniorzy swoje kolejne mecze rozegrali na boisku w Gotartowicach oraz u siebie podejmowali
w derbowym pojedynku KS Świerklany. Wyjazdowa potyczka z zawodnikami Sygnałów Gotartowice nie wyszła naszym chłopakom najlepiej i to drużyna Orła schodziła po końcowym gwizdku jak przegrana. Gospodarze wygrali 5:0 i Orzeł musiał przełknąć gorycz porażki.
W kolejnym swoim meczu Jankowice podejmowały sąsiadów zza miedzy, czyli drużynę ze Świerklan. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna KS Świerklany, która po samobójczym trafieniu obrońcy Orła prowadziła 0:1 i wynik ten nie zmienił się do przerwy. Po zmianie stron lepiej w drugą połowę weszli zawodnicy z Jankowic, a strzelcem wyrównującej bramki został Dawid Kryg, który zmienił na boisku po przerwie Patryka Wolnego. Mecz się wyrównał i w niegroźnej sytuacji piłkarz Świerklan z najbliższej odległości wbił piłkę do siatki gospodarzy. Orła jednak to nie podłamało i szybko odpowiedział na straconą bramkę, a do siatki gości trafił Kacper Stencel.
Derby juniorów młodszych zakończyły się remisowym wynikiem 2:2.

II kolejka 31 sierpnia 2017 r.

SYGNAŁY GOTARTOWICE – LKS ORZEŁ JANKOWICE 5:0 (2:0)

skład Orła:
Wieczorek – Dziuba – Plutka – Krakowczyk – Kluger – Ostasz (65” Wolny) – Radecki (k) – K. Stencel (65” J. Stencel) – Salamon – Kryg – Piątek
rez: Kafka

III kolejka 3 września 2017 r.

LKS ORZEŁ JANKOWICE – KS ŚWIERKALNY 2:2 (0:1)

- 11” Mateusz Plutka - samobójcza (0:1)
- 47” Dawid Kryg (1:1)
- 65” Jakub Sobik (1:2)
- 67” Kacper Stencel

skład Orła:
Wieczorek – Dziuba – Plutka – Ściepura – Kluger – Ostasz (72” J. Stencel) – Radecki (k) – K. Stencel (77” Kafka) – Salamon – Wolny (41” Kryg) – Piątek

Kolejny mecz zawodnicy Orła rozegrają 10 września (niedziela) o godzinie 10:00, a przeciwnikiem w wyjazdowym spotkaniu będzie drużyna Borowika Szczejkowice.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców juniorskiej drużyny, do wsparcia naszych piłkarzy w kolejnej walce o ligowe punkty.