ORŁY WYGRAŁY W SZCZEJKOWICACH

Nasz Orły na kolejny ligowy mecz udały się do Szczejkowic. Początek meczu jaki i cała pierwsza połowa należała do zawodników z Jankowic, którzy niestety razili nieskutecznością i zamiast do przerwy wykorzystać stworzone sytuacje i przejąć pełną kontrolę nad spotkaniem, to po pierwszych 40 minutach schodzili tylko z prowadzeniem 1:0. Bramkę dla gości uderzeniem z środka pola w
26 minucie popisał się kapitan Orła Jakub Radecki. W przerwie meczu nie nastąpiła, żadna zmiana i wydawało się kwestią czasu, że kolejne bramki zdobędą zawodnicy gości. W niegroźnej sytuacji został jednak faulowany zawodnik Szczejkowic, który bezpośrednio z rzutu wolnego wpakował piłkę do bramki Orła. Bramkarz gości niefortunnie interweniował i remis w 50 minucie meczu był dużą niespodzianką. Nasi piłkarze ruszyli po raz kolejny do ataku ale wyśmienite okazje marnowali Piątek, Ostasz czy Kryg. Czas uciekał, a zawodnicy Orła nie potrafili wykorzystać przewagi na boisku Szczejkowic. W końcu doskonałe podanie Sebastiana Klugera wykorzystał Dominik Piątek i w 70 minucie wyprowadził Orła na prowadzenie oraz zapewnił, że 3 punkty powędrowały do Jankowic.

Kolejny mecz na własnym boisku nasi piłkarze rozegrają na własnym boisku
w niedzielę 17 września br. początek o godzinie 10:00, a przeciwnikiem drużyna z Czuchowa.