ORZEŁ ZGASIŁ PŁOMIEŃ

Podopieczni trenera Damiana Mikołajca w dzisiejszym meczu podejmowali na własnym boisku drużynę z Czuchowa. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, jednak zawodnicy Orła pomimo dobrego rozpoczęcia meczu, bo w 10 minucie po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się Dominik Piątek, nie potrafiła wykorzystać stworzonych sytuacji. Ten sam zawodnik w 16 minucie trafił na 2:0 i wydawało się, że kolejne bramki dla Jankowic to tylko kwestia czasu. Niespodziewanie w 34 minucie zawodnicy gości zdobyli bramkę kontaktową i do przerwy Orzeł prowadził tylko 2:1.
W przerwie zdecydowanie głośniej w szatni gospodarzy, którzy na 2 połowę wyszli pozytywnie naładowani.
Worek z bramkami w 48 minucie rozwiązał Dawid Kryg, który w sumie w tym meczu strzelił 3 bramki. W 50 minucie boisku po zderzeniu z zawodnikiem z Czuchowa musiał opuścić Bartosz Ściepura, a w jego miejsce na boisko wszedł  Cyprian Ostasz. Drużyna gospodarzy jeszcze bardziej się zmobilizowała i urządziła sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Kolejne bramki zdobywali Wolny, Ostasz i Piątek, który w tym dniu strzelił aż 6 bramek. Bezrobotny w drugiej połowie był Mikołaj Wieczorek, który strzegł bramki Jankowic. Orzeł zasłużenie wygrał z drużyną z Czuchowa i tym samym awansował na 3 miejsce w ligowej tabeli, tracąc do lidera z Gotartowic zaledwie 1 punkt.
Kolejny mecz juniorzy młodsi zagrają z drużyną z LKS-u Rój, która zgromadziła na swoim koncie tyle samo punktów, co nasza drużyna, dlatego serdecznie zapraszamy na to ciekawie zapowiadające się spotkanie. Mecz odbędzie się 24 września (niedziela) o godzinie 10:00 na boisku w Jankowicach.