ORZEŁ BEZ PUNKTU W OCHOJCU

Zbyt długa przerwa w rozgrywkach ligowych nie za dobrze wpłynęła na grę naszych zawodników. Przypomnijmy, że w VI kolejce Orzeł pauzował, natomiast deszczowa aura przełożyła kolejkę VII na inny termin. Obie drużyny w pierwszej połowie prowadziły wyrównaną grę, co przełożyło się na bezbramkowy remis po pierwszej połowie. W końcu jako pierwsi do bramki trafili goście, a prowadzenie Orłom dał Patryk Wolny. Ochojec jednak szybko rzucił się do odrabiania strat. Liczna ławka rezerwowa gospodarzy pozwoliła im na zmiany, a trudy spotkania coraz bardziej odczuwali nasi zawodnicy, którzy na mecz w Ochojcu przyjechali tylko w dwunastu. Płomień strzelił 2 bramki, a w doliczonym czasie gry przy otwartej już grze Orła dołożył jeszcze jedną bramkę i wygrał 3:1.

Kolejny mecz nasi zawodnicy na własnym boisku rozegrają już w najbliższą niedzielę 8 października o godzinie 10:00,
a ich rywalem będzie drużyna z Czerwionki - Leszczyn.
Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Orła Jankowice do wsparcia naszych chłopaków w walce o kolejne ligowe punkty.

VIII kolejka 1 października 2017 r.

LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - LKS ORZEŁ JANKOWICE 3:1 (0:0)

51” Patryk Wolny (0:1)
54” Olaf Panek (1:1)
59” Patryk Balcer (2:1)