WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO ORŁA W STANOWICACH

Juniorzy młodsi pokonali wwyjazdowym spotkaniu drużynę ze Stanowic. Pierwsza połowa należała do naszych piłkarzy, którzy po kwadransie gry prowadzili już 3:0, a bramki do siatki pakowali Jakub Radecki uderzeniem z głowy, Dominik Piątek oraz Patryk Wolny. Do przerwy Orzeł miał jeszcze sytuacje, które mogły podwyższyć wynik meczu jednak nieskuteczność naszych piłkarzy dała o sobie znać. Po zmianie stron to gospodarze ruszyli zdecydowanie do przodu, a w szeregi naszej drużyny wkradła się nerwowość i niedokładność. Stanowice strzeliły w przeciągu paręminut 2 bramki i ewidentnie złapaliwiatr w przysłowiowe żagle. Orzeł jednak nie bronił wyniku i w końcu po paru próbach ponownie do bramki gospodarzy strzelił Dominik Piątek, uspakajając tym samym zapędy Ruchu. Orzeł wygrał kolejny wyjazdowy mecz, a za tydzień na własnym boisku podejmie w derbowym pojedynku KS Świerklany.

LKS RUCH STANOWICE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 2:4 (0:3)