ZMIENNE NASTROJE NASZYCH ORŁÓW

W zmiennych nastrojach swoje kolejne mecze kończyli juniorzy młodsi. Najpierw na własnym boisku podejmowali lidera z Roju, który wykorzystał zbytnią gościnność Orła i wywiózł z Jankowic 3 punkty. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zaliczył Patryk Dziuba. Trzy dni później nasi zawodnicy udali się na wyjazd do Szerokiej, aby tam powalczyć o kolejne ligowe punkty. Osłabiona drużyna Orła, kontuzje w poprzednim meczu odnieśli Bartosz Ściepura i Mikołaj Wieczorek, chciała na trudnym boisku w Szerokiej zdobyć komplet punktów. Mecz rozpoczął się dobrze dla naszych zawodników, bo już w 3 minucie bramkę dla gości zdobył Dominik Piątek. Zawodnicy gospodarzy szybko jednak odpowiedzieli na stratę bramki i parę minut później doprowadzili do remisu. Wspomniany Piątek trafił do przerwy raz jeszcze i Orzeł prowadził tylko 1:2, a okazji na podwyższenie było znacznie więcej. Po przerwie piłkarze trenera Damiana Mikołajca zagrali już zdecydowanie lepiej i skuteczniej, a efektem tego było strzelenie jeszcze czterech bramek. Orzeł wygrał zasłużenie 6:1 i wzbogacił swoje ligowe konto o kolejne 3 punkty.
W następnej kolejce nasi piłkarze zmierzą się z drużyną Sygnałów Gotartowice.
Mecz na boisku Orła rozpocznie się o godzinie 10:00 w niedzielę 22 października.
Zapraszamy!

zaległa VII kolejka 12 października 2017 r.

LKS ORZEŁ JANKOWICE – LKS RÓJ 1:5 (1:3)

1” Bartosz Dziurok (0:1)
25” Bartłomiej Kula (0:2)
29” Patryk Dziuba (1:2)
27” Dominik Brzozka (1:3)
47” Dominik Brzozka (1:4)
57” Wojciech Juraszczyk (1:5)

Wieczorek – Krakowczyk – Plutka – Kluger (41” Wolny) - Dziuba – Ostasz (70” Kafka) – Radecki (k) – Salamon – Ściepura- Kryg – Piątek

X kolejka 15 października 2017 r.

LKS ŻAR SZEROKA - LKS ORZEŁ JANKOWICE 1:6 (1:2)

3” Dominik Piątek (0:1)
6” Sebastian Kieroński (1:1)
21” Dominik Piątek (1:2)